Журналіст Федерації багатоповторного жиму України Тетяна Пеструшко мала можливість поспілкуватися з рекордсменом України та Росії з багатоповторного жиму Олександром Невмиваком. Ще до проведення Чемпіонату Вінницької області в Козятині всі з нетерпінням очікували на виступ спортсмена, а після того, як Олександр вижав штангу вагою 100 кг на 60 повторень за 5 хвилин - всі були в екстазі. Ймовірно, саме на тому змаганні був продемонстрований найкращий результат Олександра в номінації 100 кг. Продемонстрований результат значно перевищує норматив МСМК з багатоповторного жиму, а рівних Невмиваку в даній номінації покищо просто немає. Проживає Олександр в м. Кременчук Полтавської області, в травні йому виповнилося 27 років, а працює він на заводі. 


Особливості та аспекти, які зустрічаються при підготовці в номінації 55 кг


Нановський Олександр (м. Козятин, 31 рік, одружений) став срібним призером Першості Вінниччини з багатоповторного жиму 12 жовтня 2013р. в Жмеринці, а вже 14 грудня 2013р. на Першості України з багатоповторного жиму в Вінниці виграв номінацію 55 кг. та був визнаний найкращим спортсменом даних змагань. В Жмеринці спортсмен виконав норматив КМС, а на Першості України перевиконав норматив МСМК. 6 квітня 2014р. на Благодійному чемпіонаті Вінниці присвяченому пам'яті Небесної Сотні, знову ж таки, підтвердив та перевиконав норматив МСМК з багатоповторного жиму, та отримав одне з двох існуючих (інше належить Романовському Олександру) посвідченнь МСМК в ФБЖУ. 

Александр Шаповал                                         

Тренер фитнес-клуба «Зирка»                                       

г. Кировоград      

                                                    

 

 

 

 

 


 МЕТОДИКА ПОСТРОЕНИЯ ТРЕНИРОВОК ПО МНОГОПОВТОРНОМУ ЖИМУ ШТАНГИ ЛЕЖА


В нашем клубе подготовка делится стандартно на несколько периодов. Каждый период решает определенные задачи в  подготовке спортсменов.

 "Многоповторный жим" 

Автор статті Романовський Олександр - переможець Чемпіонату Жмеринки та Турніру Літинського району з багатоповоторного жиму в вазі штанги 75кг, а також багатократний переможець турнірів Вінниці з народного жиму.