У вазі штанги 25 кг. найсильнішою виявилася Марина Гальчук (Дніпродзержинськ), вона вижала штангу 76 разів і виконала норматив КМС з багатоповторного жиму. Цікава боротьба велася за срібло у даній номінації: Ольга Писарева та Юлія Сичева (обидві з Дніпропетровська) виконали вправу на 41 повторення, але Ольга виявилася легшою за Юлію на 970 грам, і, відповідно, посіла друге місце, а Юлія – третє. До речі, різниця у власній вазі спортсменок не єдиний фактор, який привернув увагу, срібній призерці у цій номінації 58 років!

Номінація «вага штанги 40 кг., жінки» стала найпопулярнішою серед жінок, у ній заявилося аж 4 дівчини. За золото велася справжня боротьба, в якій змагалися молодість та досвідченість, але на цей раз перемога залишилася за молодістю. Оксана Приходько (Дніпропетровськ) при, фактично, однаковій вазі зі своєю суперницею вижала штангу всього на 1 повторення більше (33 повторення), що й дозволило їй отримати перемогу, а Наталія Милеєва (Дніпродзержинськ) з результатом 32 повторення посіла друге місце. Трійку замкнула Юлія Либа із Дніпродзержинська, виконавши вправу на 23 повторення. А четвертою стала юначка із Дніпропетровська Ольга Скалецька.

Найважчою та найпотужнішою жіночою номінацією стала «вага штанги 55 кг.». Вона була представлена трьома жінками, які продемонстрували неймовірні результати! З результатом 38 повторень золото отримала Ольга Кухаренко (Дніпродзержинськ) виконавши норматив МСМК з багатоповторного жиму, трішки нижче неї на п'єдесталі опинилася Вікторія Соколова (також Дніпродзержинськ), вижавши таку важку штангу на 27 повторень та виконавши норматив МС. Трійку ж в цій номінації замкнула МСМК Людмила Гайдученко, яка вирішила не створювати надмірну конкуренцію для своїх землячок, пожавши штангу на якихось 10 повторень.

Традиційно після жінок змагалися чоловіки.


Спочатку штангу жали юнаки в номінації «вага штанги 35кг.» Як і годиться, за перше місце довелося добре позмагатися. Ілля Глинков (Первомайськ) з меншою власною вагою, виконавши всього на 1 повторення менше за свого суперника, посів перше місце, а Артем Лядський (Дніпродзержинськ) посів своє заслужене ІІ місце з результатом 60 повторень. Відставши від суперників ІІІ-м став найлегший серед юнаків Олексій Семенов із Мелітополя виконавши 42 повторення зі штангою.

У вазі штанги 55 кг змагалося аж 5 чоловіків. Найкращим став Андрій Демкович (Дніпропетровськ) із результатом 53,3 КА (92 виконаних повторення), слідом за ним – Ілля Перевязко (Дніпродзержинськ) із результатом 45,3 КА (75 виконаних повторень). Обидва спортсмени виконали нормативи КМС з багатоповторного жиму. Третім став Олександр Лузін з зарахованими 65 повтореннями, четвертим – 56-ти річний Олександр Артем'єв з 51 повторенням, а п'ятим - Павло Шабанов з 41 повторенням (всі із Дніпропетровська).

Вага штанги 75 кг. була представлена всього 3-ма чоловіками. Перше та друге місце між собою поділили жителі Дніпродзержинську Дмитро Романенко та Володимир Безпалий, виконавши 30 та 23 повторення відповідно. Ну а третім став Максим Мельников із Дніпропетровська з 25 повтореннями, але з більшою власною вагою ніж суперники.

Ось ми дійшли і до «справжніх» чоловічих номінацій.


У «магічний сотці» просто неймовірний результат продемонстрував кременчужанин МСМК Олександр Невмивако вижавши сто кілограмову штангу на 64 повторення (хоча ще в червні Олександр продемонстрував результат в 60 виконаних повторень на чемпіонаті Вінницької області). Друге та третє місце з однаковою кількістю повторень (18) розділили між собою Євген Проценко (Дніпропетровськ) та Микита Корнєв (Мелітополь), але Євген виявився легшим на 17 кілограм, тому саме він виборов срібло та ще й виконав норматив КМС з багатоповторного жиму. До речі, Микиті всього то 17 років. 17 кілограмів, 17 років – казали ж, що це «магічна сотка»!

Самою яскравою і наповненою номінацією стала «вага штанги 125 кг.», яка показала, що на Дніпропетровщині є справжні міцні чоловіки! Перемогу в дані номінації із зарахованими 20-ма повтореннями отримав 33-річний Андрій Гончаров (Дніпропетровськ), який до того ж виконав норматив МС в даній номінації! Друге місце з 21 повторенням, але з більшою на 8 кілограмів вагою ніж Андрій посів Євген Парфенов із Дніпродзержинська. Третім став Олександр Василенко (Кременчук), а слідом за ним опинився Олександр Зиков (Дніпродзержинськ) із 14 повтореннями, п'яте місце за Андрієм Мазуром (Дніпропетровськ) – 12 зарахованих повторень. Спортсмени, які посіли ІІ-V місця виконали нормативи КМС з багатоповторного жиму, що свідчить про те, що боротьба та конкуренція в даній номінації була дійсно шалена, а продемонстровані результати – досить великі! Замкнув шістку Сергій Ісмагілов (Дніпродзержинськ) з також пристойним результатом – 10 повторень.

Як бачимо, вперше на змаганні всі три ваги штанги для жінок повністю наповнені дівчатами, що дозволяє зробити висновок, що на даний момент Дніпропетровська область є найбільш жіночнішою областю з багатоповторного жиму.


Особливість також дніпропетровського чемпіонату – надпопулярні у Вінницькій області номінації 55 та 75 кг. були затемнені номінаціями 100 і 125 кг. А 125 то особливо вразила: найбільша кількість учасників серед усіх номінацій, та просто нереально високі результати, які ще на жодному нашому (до сьогодні) змаганні не були продемонстровані!

Переможці в кожній номінації отримали спортивні футболки від партнера, а срібні та бронзові призери отримали в подарунки вітаміни та шейкери від магазину спортивного харчування. Як і належить – кожний призер отримав також грамоту та медаль.


Загалом, можна сказати, що чемпіонат Дніпропетровської області дійсно відбувся на високому рівні завдяки досвіду та злагодженості роботи регіонального представника та його команди, ну і звісно, не без зацікавленості та участі безпосередньо СПОРТСМЕНІВ, без яких дане свято просто не відбулося б!


Займайтесь спортом, ведіть здоровий спосіб життя, і, звісно ж, багатоповторний жим в маси!
СЛАВА УКРАЇНІ! ВСІМ МИРУ!