Федерація багатоповторного жиму України створена задля об'єднання спортсменів, які прагнуть брати участь, змагатися та досягати високих результатів у змаганнях з багатоповторного жиму лежачи, а також задля поширення здорового способу життя та спорту в цілому серед всіх верств населення!

Багатоповторний жим – жим штанги лежачи на максимальну кількість повторень.

Змагальне завдання спортсменів при виконанні вправи багатоповторний жим – вижимання штанги фіксаваної ваги у відповідності до чинних правил на максимальну кількість повторень без використання додаткових допоміжних засобів.

Всі учасники виконують по одному заліковому підходу жим штанги фіксованої ваги на максимально можливу кількість повторень в тій номінації, яку обирають самостійно. В залік зараховується результат не менший восьми повторень.

Простота правил виконання змагального підходу приваблива для участі не тільки пауерліфтерів, але й спортсменів інших силових видів спорту і не тільки (гребля, бокс, важка атлетика та ін.).

Вирішальною фізичною якістю для успіху є рівень силової витривалості, який викликає пристосувальний розвиток серцево-судинної, дихальної та кістково-м'язових систем організму, що являється показником загального рівня здоров’я та захисних властивостей організму спортсмена, а також сприяє побудові вираженої атлетичної тілобудови у самого спортсмена.

При багатоповторному піднятті штанги спортсмен не ризикує отримати серйозну травму, тому що дана вага не є максимально-можливою, максимальною повинна стати кількість повторень, яку спортсмен виконає з даною вагою за рахунок силової витривалості. Травмонебезпечність при виконанні багатоповторного жиму мінімальна, але подекуди може бути присутня у вигляді розтягнення м´язів.