Першою командою, яка прибула на змагання була "Сильна Олександрівщина" з м. Олександрія (Кіровоградська обл.), іногородні учасники традиційно прибувають найраніше. Поступово зала наповнювалася глядачами, а учасники брали участь в реєстрації та зважуванні. На рецепшені СК «Аквамарин» учасники отримували ключик від власного шкафчика, здійснювали благодійний внесок, а взамін отримували талончик, який показували мандатній комісії при реєстрації. Оскільки кількість бажаючих взяти участь не зменшувалася, час відкриття було дещо зміщено. Загалом задля участі у змаганні зареєструвалося 32 спортсмени, серед них були як МСМК з багатоповторного жиму, так і аматори, як вінничани так і жителі Козятина, Жмеринки та Олександрії. Ясно було одне – за своїм складом та рівнем учасників дане змагання по рангу претендувало не нижче Чемпіонату області. Видно було також, що спортсмени вже скучили за змаганнями з багатоповторного жиму.


Нарешті, вимкнулася фонова музика, і ведучий-секретар змагань Костюк Богдан (президент ФБЖУ) розпочав відкриття. На старті змагань було здійснено акцент саму кому присвячувалося змагання: пам'яті НЕБЕСНОЇ СОТНІ, а потім відбулася хвилина мовчання під символічну пісню «Гей, пливе кача». Після цього до нагородження спонсорів та спортсменів розрядників було запрошено першого віце-президента ФБЖУ Малюшицького В'ячеслава. Керівнику СК «Аквамарин» була вручена подяка та надано слово для привітання. Далі свої довгоочікувані посвідчення отримали спортсмени (КМС – Коломієць Ю., Долинний В., Матвійчук Л., МС – Рогозіна С., Рогозіна Ю., МСМК – Романовський О., Нановський О.), які виконали нормативи на Першості України в грудні минулого року.
Залунав гімн України, спортсмени та глядачі піднялися зі своїх лав, дехто патріотично тихенько наспівував гімн, у когось рука була прикладена до серця, а дехто просто намагався стриматися від сліз, усвідомлюючи на якому важкому шляху знаходиться зараз Україна. Опісля було представлено суддівську колегію: старший суддя на помості Д'ячков Артем (секретар ФБЖУ), бокові судді Дідук Ігор (віце президент ФБЖУ) та Цилінський Богдан (член правління), а також резервний суддя, вперше за історію ФБЖУ суддя-дівчина, Сидорчук Ніна. Судді зайняли свої місця, асистенти прийнялися підготовлювати штангу до змагання в першій номінації, а секретар, тим часом, швиденько нагадав правила змагання та оголосив регламент. Помічником секретаря традиційно був Калиновський Олександр.

Першими до виконання вправи підійшли жінки в номінації 25 кг. Найпершою, хто взялася за штангу на сьогоднішніх змаганнях була Рогозіна Світлана (47 років, МС, ІІІ місце на Першості України, ІІ місце на Першості Вінниці, ІІ місце на Першості Вінниччини), а з результатом 113 повторень та коефіцієнтом атлетизму 44,1 їй вже ніхто не завадив посісти довгоочікуване І місце, адже, як вам відомо, раніше в даній номінації Світлана поступалася своїй дочці Юлії, яка напривеликий жаль зараз травмована. Друге місце в даній номінації посіла Орлова Євгенія зі Жмеринки, яка виконала вправу на 63 повторення, а третьою стала Тимчишина Оксана з 17 зарахованими повтореннями.

Наступними вправу виконували жінки в номінації 40 кг. Друге місце посіла Томчук Людмила, яка спромоглась вижати штангу вагою 40 кг. на 16 повторень. Чемпіонкою в даній номінації стала Матвійчук Людмила (переможниця відповідної номінації на Першості України, КМС), яка з виконаними 44 повтореннями та 30,3 коеф. атлетизмом не тільки посіла І місце, але ще й виконала норматив МС, прикро, що на змаганні даного рівня присвоїти дане звання просто неможливо, але в даної спортсменки все ще попереду.

Далі змагання продовжили юнаки, які змагалися в номінації 35 кг. Минулого року участь в даній номінації брали всього двоє хлопців, а цього року їх було аж СІМ! Успішність юнаків була просто надвисока: чотири спортсмени перетнули відмітку 100 повторень, а інші троє показали також досить пристойні результати – Ляшко Сергій здійснив 25 повторень, Машевський Максим виконав 47 повторень, а Корнійчук Сергій з Козятина вижав штангу на 76 повторень, відповідно і зайняли вони 7,6 та 5 місце. Четверте місце у напруженій боротьбі посів Шугайло Владислав з 105 повтореннями та коефіцієнтом 41. Бронзовим призером (ІІІ місце) став Грубий Владислав з 107 повтореннями та коефіцієнтом 52. Трішки попереду виявився Омельченко Владислав з 114 повтореннями та коефіцієнтом атлетизму 55,8. Беззаперечним переможцем даної номінації став Зубарик Костянтин (переможець Першості Вінниччини та Першості України у відповідній номінації) з рекордними 132 повтореннями, коефіцієнтом атлетизму 66,5. Всім юнакам, які брали участь було від 15 до 17 років. Участь юнаків та жінок в змаганнях з багатоповторного жиму для нас є пріоритетним напрямком, оскільки дуже важливо залучати молоде покоління та чарівну половину людства до зайняття спортом, який не псує здоров'я та не деформує зовнішність.

10 хвилинна перерва і в боротьбу вступили чоловіки в вазі штанги 55 кг. Беззаперечним лідером цієї номінації був Нановський Олександр (МСМК, переможець першості України з багатоповторного жиму), який з впевненістю отримав перемогу у цій номінації з результатом 115 повторень (ІА – 77,4). Зі 100 повтореннями та індексом атлетизму 65,1 другу сходинку п'єдесталу у цій номінації посів вінничанин Гачковський Рустам, який, до речі, перевиконав норматив майстра спорту, але рівень зазначених змагань не дозволяють йому присвоїти це звання. Бронзова медаль номінації 55 серед чоловіків дісталася спортсмену з м. Олександрія (Кіровоградська область) Дмитру Карлашу, який вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту з багато повторного жиму.

Наступною номінацією була вага штанги 75 кг. І знову явний лідер у цій вазі, «непереможний» майстер спорту міжнародного класу Олександр Романовський (м. Вінниця). З величезним відривом Олександр посідає найвищу сходинку п'єдесталу з результатом у 75 повторення та коефіцієнтом атлетизму 60. Друге та третє місце розподілилися наступним чином: з результатом 44 повторення (КА 41,3) друге місце посів спортсмен з м. Олександрія Серій Ткач та бронзову нагороду з результатом 28 повторень (КА 29,3) здобув вінничанин Ігор Бондарчук.

Таким чином змагання непомітно перейшли на трьох значні цифри. Вага штанги 100 кг. та п'ять заявлених учасників цієї номінації вступили в боротьбу. Всього два повторення вирішили долю золотої нагороди чемпіонату в номінації «сотня». Коваль Євген зі Жмеринки вижав штангу 25 раз а вінничанин Максим Рубанов 26, але коефіцієнт атлетизму все розставив по своїх місцях – 27,5 та 25,7 відповідно та Євген на найвищій сходинці п'єдесталу пошани, Максим зі сріблом. Третє місце з великим відривом у цій номінації посів вінничанин Вадим Квасюк (21 повторення та КА – 19,7).

У найважчий номінації відкритого чемпіонату Вінниці – 125 кг. заявилося лише 2 спортсмена це Артур Парчевський (м. Козятин) та Вадим Бурячок (м. Вінниця). Золоту нагороду в цій вазі впевнено здобув Вадим, вижавши 125 кг. на сім повторень. Артур з трьома зарахованими повтореннями посів друге місце чемпіонату.
Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та сертифікатами від СК «Аквамарин» та РЦ «Аквамарин» на безкоштовне відвідування спортивного клубу та різноманітних послу релакс центру.

Загалом змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері яка принесла масу задоволень як учасникам змагань так і вболівальникам.
Федерація багатоповторного жиму України ще раз висловлює подяку СК «Аквамарин» за теплий прийом та спонсорську підтримку змагань.

Нереально шикарний відео-звіт - http://vk.com/video-60656332_168435808

Фотографії - http://vk.com/umbpf?z=album-60656332_192327778 та http://vk.com/album-53065595_192466460