ЗАПРОШУЄМО активніше реєструватися та брати участь у змаганні!

Уже в перший рік своєї діяльності, після успішного проведення Першості Вінницької області, Федерація багатоповторного жиму України проводитиме наймасташтабніше змагання в своїй історії - ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ. Змагання відбудеться 14 грудня 2013 року, напередодні Нового року. Ймовірно, найкраще завершення змагального сезону для спортсменів перед святами. В усіх номінаціях очікується шалена боротьба не тільки за перемогу, але й за призові місця. Станом на 23 листопада участь у змаганні виявили взяти досвідчені спортсмени з Вінницької, Київської, Тернопільської, Львівської, Кіровоградської, Одеської та Дніпропетровської областей. Змагання пройде в сучасному спортивному комплексі "Нокаут", який обладнаний найновішим обладнанням та технікою. Комфорт та зручність на собі зможе відчути без вийнятку кожний спортсмен. Також унікальність даного комплексу полягає в тому, що він знаходиться всього на відстані однієї трамвайної зупинки від залізничного вокзалу. Гості міста зможуть пройтися навіть пішки до місця проведення, або прокататися на красивих швейцарських трамвайчиках. Переможці номінацій отримають коштовні призи від головного спонсора змагань. Всі призери отримають подарунки від партнера "Железный мир", ексклюзивні грамоти та медалі. Кожний учасник без вийнятку отримає сетифікат. 

Щоб взяти участь у змаганні потрібно зареєструватися за посиланням, яке вказано нижче, до 30го листопада, завчасно сплатити змагальний внесок в розмірі 100 грн. на рахунок, який вказано в положенні (відповідно відправити скан-копію на вказану ел.скриньку), знати та виконувати правила з багатоповторного жиму ФБЖУ та мати спортивну форму (трико або ОБЛЯГАЮЧІ шорти та безрукавка). Обов'язкова наявність медичної довідки про стан здоров'я, а також письмова згода від батьків для неповнолітніх спортсменів. За незнання правил спортсменами Федерація відповідальності за наслідки не несе! 

Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/1j6FMi3pxhR7v4aewuqwZnWhUIO_jJO8qOGvTwCmkno4/viewform

Положення про змагання - Завантажити

Регламент, номінації, карта проїзду та іншу актуальну інформацію шукайте - http://vk.com/event56522080

Контакти: Президент ФБЖУ Богдан Костюк (тел. 063 274 41 40, ел.скр. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
               Перший віце-президент В'ячеслав Малюшицький тел. 067 430 94 48)