Міський турнір розпочався урочистою церемонією відкриття, на якому керівництво федерації подякувала спонсорам та партнерам даних змагань – фітнес центру «TopGym» та міській ДЮСШ №5 в особі, до речі майстра спорту України з пауерліфтингу, Івана Бондарчука.Федерація багатоповторного жиму України запропонувала вінничанам позмагатися у наступних номінаціях: для чоловіків вага штанги 55, 75, 100, 125 кг., юнаків – 35 кг та для жінок – 25 кг., також всіх присутніх очікував показовий виступ від Олександра Романовського, неодноразового переможця різноманітних турнірів з багатоповторного жиму, на вагу штанги 55 кг. але, як то кажуть – про все по черзі.

Першими на поміст вийшли учасники до ваги штанги 55 кг., до речі, це наймасовіша номінація на Вінницьких змаганнях – 13 спортсменів. В цій номінації заздалегідь було дуже важко визначити явних лідерів, тому інтрига зберігалася до останньої спроби. Перший непоганий результат в даній номінації продемонстрував Безкревний Віталій, при власній вазі 87 кг. показав результат 64 повторення і коефіцієнт атлетизму 40,5. Вже через 2 підходи Луцишин Андрій перевершив цей результат – КА склав 41,6. Але наступні три спроби стали вирішальними у боротьбі за п’єдестал пошани. Так, Бурдейний Олександр виконує 60 повторень і за рахунок меншої власної ваги захоплює лідерство у цій номінації. Також за власною вагою виривається вперед Шелуженко Віталій з результатом 55 та коефіцієнтом атлетизму 43,8, таким чином випередивши Олександра на 0,4 коефіцієнта атлетизму. Ну і передостання спроба поставила впевнену крапку у боротьбі за першість у цій номінації. Гачковський Рустам виконує найбільшу кількість повторень з п’ятдесяти п’яти кілограмовою штангою і з результатом 67 повторень посідає найвищу сходинку п’єдесталу.

Наступними змагалися юнаки до 18 років, які виконували вправу жим лежачи з вагою 35 кг., та жінки – вага штанги 25 кг. В вікову групу «юнаки» заявилося всього 2 учасника. Писаренко Дмитро з зарахованими 50 повтореннями посів перше місце, а Крапля В’ячеслав з 19 повтореннями посів друге місце. Досить цікава боротьба спостерігалася в жіночій номінації. П’ять учасниць виявили бажання спробувати пожати штангу вагою 25 кг. Впевнене лідерство тут захопила Юлія Рогозіна, неймовірних 66 повторення і коефіцієнт атлетизму 31,4 стали так і недосяжними для інших учасниць. Але власниця срібної нагороди виявилася тільки у останньому підході. Рогозіна Світлана з результатом 66 повторень та КА 24,6 посіла другу сходинку п’єдесталу обійшовши свою суперницю Ярошук Ольгу всього на шість десятих коефіцієнту атлетизму.

У вазі штанги 75 кг. взяло участь 5 спортсменів. Вже у першому підході впевнене лідерство завоював Бондарчук Ігор, який виконав 32 повторення і при власній вазі 68,8 кг. набрав 34,9 коефіцієнта атлетизму. Як не намагалися інші учасники перевершити результат Ігоря, але його спроба залишилася недосяжною. Таким чином срібну нагороду у вазі штанги 75 кг. з 20 повтореннями здобув Коломієць Віталій і бронзовим призером став Долинний Віталій, поступившись сріблу на одну одиницю коефіцієнта атлетизму.

 Далі, всі присутні вболівальники мали змогу побачити жим «магічної сотні» кілограмів та «дуже важких» 125 кг. В обох номінаціях заявилося по три спортсмени. Сотню першим жав Боричко Сергій, при власній вазі 74 кг. у впевненому темпі виконав 20 повторень, що ж – дуже непогано! Коефіцієнт атлетизму його склав 27. Другим виконував вправу зі «сотнею» гість змагань з Жмеринського району Коваль Євген - 20 повторень і коефіцієнт атлетизму 22,2, що звичайно недостатньо для найвищої сходинки п’єдесталу. І останнім виконав вправу Бессараба Микола, власне багато хто вважав його лідером змагань у цій номінації, і він виправдав це ствердження – 27 залікових повторень, гарна техніка виконання плюс 27,8 коефіцієнт атлетизму і Микола з золотою нагородою Вінницького турніру.

Ну, і звичайно остання надважка номінація 125 кг. і три дійсно епатажних учасника не залишили нікого байдужим і сумним. Все було дуже цікаво. Мбала Франк перший підійшов до цієї ваги. У вибуховому темпі йому підкорилося 19 повторень, що склало 20,7 коефіцієнта атлетизму. Далі бурхливими оплесками зустріли майстра спорту України з пауерліфтингу Тетерука Олександра, який виконав 17 повторень, але був найважчим серед учасників змагань, тому 17,7 коефіцієнт атлетизму дозволив йому отримати бронзову нагороду. Несподіванкою змагань став виступ Волкова Іллі, впевнених 16 повторень хоча і були найменшими, але за рахунок справедливого індексу атлетизму, який враховує індивідуальну вагу кожного атлета, стали переможними для нього.

 На останок змагань відбувся довгоочікуваний показовий виступ Олександра Романовського. 55 кілограмів, вправа жим лежачи і всі завмерли в очікуванні цікавої техніки та гарного результату. Скажу вам, Олександр виправдав всі очікування присутніх. Все почалося з швидкого темпу виконання вправи, не позаздрити в той момент було секретарю змагань який вів рахунок. Але все було дуже технічно, Олександр майже позбавив суддів їхньої роботи. Три відпочинки зі штангою на грудях і всі п’ять хвилин виконання вправи, які дозволені правилами змагань – 120 повторень у підсумку, неймовірний результат, якщо врахувати обмеженість часу.

 Після завершення основної частини змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Всі хто стояв на п’єдесталі пошани отримали медалі та дипломи. Федерація багато повторного жиму України подякувала всім учасникам за гарні виступи, індивідуальну та неповторну техніку виконання вправи жим лежачи, та глядачам за неймовірно теплу та дружню атмосферу на змаганнях.