Суть змагань – вижати штангу лежачи фіксованої ваги на максимальну кількість повторень. Виграє той учасник, який отримає найбільший коефіцієнт атлетизму (піднятий тоннаж ділиться на власну вагу). Переможці та призери визначаються в кожній номінації, і отримають медалі та дипломи . Спортсменам для участі в змаганні буде доступна на вибір одна з наступних номінацій:

для чоловіків: 35 кг. (виключно для юнаків 13-18 років), 55 кг., 75 кг., 100 кг., 125 кг.

для жінок: 25 кг.

Участь у змаганні можуть прийняти підготовлені спортсмени від 13-ти років, які матимуть візу лікаря, посвідчення особи та спортивну форму. Для учасників до 18ти років обов’язкова довільно оформлена письмова згода одного з батьків, або безпосередня його присутність.

Суддівство змагань відбуватиметься за авторською системою ФБЖУ: головний суддя, та 2 бокові судді, кожен з суддів слідкує за певною помилкою при виконанні вправи (лікті, груди, таз та стопи). Відлік про зараховані повторення здійснює секретар.

Змагання проводяться за діючими правилами ФБЖУ. Короткий огляд правил:

- на виконання вправи спортсмену дається 5 хвилин;

- спортсмен самостійно знімає штангу зі стійок, і після команди головного судді «Старт» розпочинає виконання вправи.

- зарахованим повторенням вважається те, коли при виконанні вправи не були відірвані стопи ніг від підлоги, таз спортсмена від лави, відбувся дотик штанги до грудей, і штанга була повернена у вихідне положення на випрямлені лікті;

- при зарахованому повторенні звучить відлік зарахованих повторень від секретаря змагань;

- при неправильному виконанні вправи судді оголошують про допущену помилку, секретар змагань повторяє зараховане попереднє повторення;

- дозволяється відпочинок на випрямлених ліктях та на грудях, кількість відпочинків та їх тривалість необмежена.

- при намірі відпочинку на грудях, спортсмен до жиму штанги з грудей, повинен оголосити про свій намір, вигукнувши слово «відпочинок», або «отдих».

В рамках турніру з показовим виступом виступить багатократний переможець подібних турнірів Романовський Олександр. Очікується, що богатир жатиме фіксовану вагу штанги 55 кг на більше ніж сотню повторень!

Також відбудеться інтерактивне змагання з армліфтингу на найбільшу підняту вагу, де всі бажаючі зможуть взяти участь у абсолютній ваговій категорії. Переможцю подарунок від ФБЖУ.

Нагадаємо, що даний турнір є чудовою нагодою для отримання змагального досвіду перед Першістю Вінниччини з багатоповторного жиму, яка відбудеться в Жмеринці 12 жовтня, на якій будуть присвоюватися розряди включно до КМС з багатоповторного жиму.

Спонсори даного турніру спортивний клуб «TopGym» та мережа Аптек «Перша допомога».