карта до квадрату

Щороку ми шукаємо цікаві локації для проведення першості, і саме в 2021 IX першість України пройде в Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат". Атмосфера, технічні можливості та інтер'єр відразу закохали в себе, детальніше ознайомитись з центром можна на відео нижче:


Адреса: м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (колишня площа Театральна або "Париж", зараз площа Майдан Небесної Сотні), центр міста

Молодіжний центр знаходиться з лівого боку будівлі "Вінтера", зі сторони театру ім. Садовського. 

З залізничного (15-20 хв) та автовокзалу (5-10 хв на транспорті, 15-20 хв пішки) дістатись можна на будь-якому тролейбусі або трамваї які прямують у напрямку "Вишенька", "Аграрний університет", "Князів Коріатовичів", "Барське Шосе", "Елекромережа". В громадському транспорті відсутня оплата готівкою, оплату можна здійснити банківською карткою, приклавши до валідатора, через Приват24 або СМС. У зв'язку з карантином на зупинках діють черги на вхід у громадський транспорт.

Якщо ви плануєте використати автівку, врахуйте, що з 8 до 22:00 пересуватись вул. Соборна заборонено, тому під'їзд варто здійснювати через вул. Магістрацьку (колишня Першотравнева). Припаркувати автівку можна перед будівлею "Вінтера", заїхавши біля театру, або по вул. Артинова чи вул. Грушевського.

Враховуючи, що локація проведення знаходиться в сердці Вінниці та історічному центрі, Ви можете здійснити й культурний огляд центром: Центральний парк, Водонапірна Вежа, Сквер Козицького, вул. Соборна.


Синоптики у неділю передають дощ та сильний вітер, денна температура очікується 7°С. Отож, одягайтесь тепло, не забувайте парасолький та чекаємо Вас на змаганні :)