спортсмен виконує вправу

 

У Вінниці 2 червня відбувся черговий кубок України з багатоповторного жиму серед чоловіків та жінок. В змаганні вперше дебютувала велика кількість учасників з регіонів України, які приїхали на кубок не тільки задля боротьби за місце на п'єдесталі, а й для виконання рорзрядних нормативів. 

Приємним став факт проведення змагання на набережній біля фонтанту в центрі міста, що дало змогу учасникам після змагання приємно відпочити та відновитись споглядаючи на вінницьку красу.

Як зазначають учасники: штанга йшла важко, тому діючі чемпіони та рекордсмени не завжди могли перевершити власні результати та результати суперників. Але, попри це, двоє юних спортсменів змогли встановити нові рекорди України з багатоповторного жиму - Грисюк Андрій в вазі штанги 75 кг серед юнаків та Решенін Віктор в вазі штанги 150 кг серед юніорів.

Приємністю для спортсменів стало не тільки нагородження красивими індивідуальними медалями діаметром 100 мм, а й отримання довгоочікуваних посвідчень та значків про виконані розрядів та звань, а також сертифікатів встановлених раніше рекордів.

Свято спорту відбулось на славу, а ми, в свою чергу, хочемо подякувати всім спортсменам які приїздять на змагання ФБЖУ, а також: спортивному комплексу CROSSFIT VINNYTSIA, виробнику гілкодробілок ARPAL, сервісній компанії БАДМ, тренажерній залі GYMFIT, мережі супермаркетів ТЕХНОМАРКЕТ, та іншим причетним особам!