Маршрут

Шановні учасники, публікуємо карту на якій зображено схему проїзду до СК "Аквамарин", розсташування найближчих магазинів та закладів харчування.

Схема проїзду. Для приїжджих на залізничний вокзал до місця проведення можна дістатись пішки (10-15 хв. хотьби), або, по тому ж маршруті, на тролейбусі, який прямує на Вишеньку, ГПЗ, Меморіал визволення, Князів Коріатовичів, Аграрний університет. Зупинка призначення - "Площа перемоги" (площа перед Будинком офіцерів).

Також до місця проведення можна дістатись і на трамваї (будь-який номер), але він їде довше від тролейбуса і робить велике коло.

Біля Будинку офіцерів (площа Перемоги) шукаємо поглядом багатоповрховий будинок, який видніється в шпарині між Будинком офіцерів та Будинком побуту (Ювілейний). СК "Аквамарин знаходиться на першому поверсі того багатоповерхового будинку, до якого можна дійти обійшовши приватний сектор з будь-якої із сторін: з правої - рухатись по вул. Винниченко, на перехресті звернути вліво на вул. Острозького і дійшовши до будинку повернути вліво; з лівої - по вулиці Бевза навпроти входу до церкви повернути вправо на пров. Депутатський та не заходячи у двір будинку звернути та обійти зправа (не переплутайте з релакс центром "Аквамарин", який знаходиться в цоколі будинку в дворі). Вхід до клубу з вулиці, не з двору. 

Харчування. Придбати їжу та інші необхідності можна в найближчих магазинах (один із них прямо в домі де знаходиться клуб, але з іншої сторони), Еко Маркеті та Гроно. Харчуватись (готова домашня їжа на вибір, типу як в столовій) рекомендуємо в "Закладі харчування" (це не назва закладу, вказано для орієнтування), що знаходиться біля магазину Гроно. Також можна перекусити в кафе "Десерт" та піцерії "Челентано".

Бар. Під час змагання в спортивному комплексі працюватиме Аква-бар, в якому можна буде придбати чай, каву, воду та смаколики.