uacup2018

 

15 квітня закінчилась попередня реєстрація на кубок України з багатоповторного жиму, що відбудеться у Вінниці 29 квітня 2018р.

Традиційно, найбільша кількість заявок була подана в останні дні прийому. Як показує практика, тактична боротьба розпочинається не з помосту, а ще з подачі попередньої заявки. Цього року в кубку України зареєструвалось 64 учасника, що свідчить про зростаючий інтерес до нашого молодого виду спорту.

В номінації "вага штанги 55 кг, чоловіки" зареєструвалось понад 15 спортсменів! Відмінна демонстрації не тільки прихильності до багатоповторного жиму, а й до змагального духу, здорової конкуренції та популярності ваги штанги 55 кг. Радісно здивуємо, що на п'єдестал в цій номінації вийдуть не тільки три спортсмени ... 

Варто нагадати про необхідність наявності на змаганні документу, що засвідчує особу, візи лікаря та відповідної форми одягу (спортивне трико та футболка). Для неповнолітніх дозвіл від батьків (або присутність).

Інформацію про внески черпайте з постанови, яка знаходиться в розділі "Офіційна документація" на нашому сайті. Реквізити для оплати будуть опубліковані найближчим часом.

Проект регламенту опублікується в середу 18 квітня.