опубліковано оновлені нормативи

У зв'язку з стрімки ростом результативності у спортсменів, особливо в чоловічих номінаціях 55 та 75 кг та в жіночих номінаціях 25 та 35 кг, було проведено аналіз виконання нормативів серед спортсменів на всеукраїнських змаганнях протягом останніх трьох років.

Проведений аналіз підтвердив необхідність підняння нормативів серед вище згаданих номінацій, і, навпаки, зниження нормативів у "важких" номінаціях задля збільшення привабливості участі. Звісно ж, опісля аналізу були проведені косультації серед керівництва ФБЖУ та регіональних представників з наданим для ознайомлення проектом нормативів.

Єдиноголосно було вирішено з 1 січня 2018 року ввести в дію нові нормативи, що означає, що присвоєння звань та розрядів в новому календарному сезоні відбуватиметься уже за новими нормативами.

Безсумнівно, даний крок є очікуваним та бажаним в житті багатоповторного жиму, адже саме класифікаційна таблиця є реальним індикатором не тільки успішності спортсменів, а й, власне, розвитком нашого виду спорту. 

Окрім появи на нашому сайті оновлених нормативів запрошуємо Вас також ознайомитись з календарем змагань на 2018 рік, який постійно доповнюється.