чемпіонат України 2017

16 грудня відбувся вже п"ятий за рахунком чемпіонат України з багатоповторного жиму. Спільно з керівництвом ФБЖУ зобов"язання з проведення змагання на себе взяла ГО "Сильна Олександрійщина", яка характеризується високим рівнем організації та згуртованості. Власне, дані характеристики ГО "СО" і підтвердила на даному змаганні: бездоганне слідування запланованому регламенту та порядку!

Олександрія (Кіровоградська область) не вперше приймала змагання такого рівня, адже ще в недалекому 2014 р. на День незалежності відбулось масштабне дійство з встановлення рекорду України з почергового підняття штанги 55 кг 15-ма спортсменами. З того часу щороку Олександрія приймала чемпіонати області з багатоповторного жиму, і, як зазначають спортсмени та керівники Федерації все проходило на найвищому рівні.

Цього року Кіровоградська область успішно прийняла та провела чемпіонат України, який відзначився новими дебютами та перемогами. В процесі змагання було встановлено нові рекорди, та й численна кількість спортсменів виконала нові для себе розряди. Детальніше з цього приводу шукайте інформацію в протоколі, який буде викладено у відповідному розділі на нашому сайті.

Командна першість. Несподівано для нас команда з Кіровоградської області посіла перше командне місце, за нею розсташувалась команда з Черкаської області яка традиційно привезла з собою велику кількість дужих спортсменів, а замкнула трійку команда з Волинської області яка була небагаточисленною, але, водночас, продемонструвала достатньо високі результати.

За підсумками змагального року після чемпіонату відбулося засідання керівництва ФБЖУ з регіональними представниками. Було встановлено нові вектори розвитку про які ви неодмінно дізнаєтесь в близькому майбутньому.

Виловлюємо подяку ГО "СИЛЬНА ОЛЕКСАНДРІЙЩИНА", компанії POWERFULL PROGRESS, спортсменам учасниками, регіональним представникам та тренерам. Завдяки Вашій підтримці та участі відбулось реальне свято спорту! 

О спорт, ти мир! (с)