Кубок Вінниці з багатоповторного жиму 2017

 Вже традиційно СК "Аквамарин" (м. Вінниця) прийняв 19 листопада змагання з багатоповторного жиму (жим штанги лежачи фіксованої ваги на максимальну кількість повторень). Кубок Вінниці проходив не в стандартному форматі – всі учасники долучались своїми благодійними внесками до лікування маленької дівчинки Марини, яка хворіє епілепсією. Власне, і Маринка була присутня на змаганні: вона брала участь в церемонії нагородження призерів та дарувала від себе «листівки добра».

Змагались за кубок міста спортсмени не тільки з Вінниці, а й з Ладижина, Калинівки, Львову та Херсону. Призери змагання були нагороджені не тільки кубками від генерального спонсора «Компанія ARPAL», а й великою кількістю подарунків від партнерів (абонементи в СК «АКВАМАРИН», сертифікати на зачіску в GENTLEMEN'S CLUB, сертифікати на подорожі від тур. клубу «БІДНЯЖКИ», сертифікати на каву від кав"ярні «Будь ласка, кава» та спортивним харчуванням від магазину «KINGSSHOP»).

Найкращі результати змагання наступні: штангу 75 кг на неймовірне 101 повторення вижав мсмк з багатоповторного жиму Юра Химич (Вінниця), а от штангу вагою 125 кг на 18 повторень вижав, вже інший мсмк з багатоповторного жиму, Рустам Гачковський (Вінниця).

Справжньою окрасою змагання став спеціальний конкурс на грошову премію від генерального спонсору «Компанія ARPAL». Суть погалягала в наступному: потрібно було штангу з підвішеними за допомогою цепів модулями від гілкоподрібнювачів (вага кожного 65 кг) вижати на максимальну кількість повторень. Складність конкурсу полягала не тільки в тому, що вага штанги дорівнювала 158.2 кг, а й факт її коливань в різні боки, що візуально відображалось в тремтінні рук у спортсменів. Найкраще, і аж на 3 повторення, вдалось вижати таку штангу Роману Ніколіну зі Львова.

Змагання схожого роду все дужче набирають популярність у Вінниці, адже, вінничани постійно займають найвищі місця на чемпіонаті та кубку України з багатоповторного жиму.