Шановні друзі, 24 серпня відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з багатоповторного жиму. Загалом у чемпіонаті прийняло участь більше 30 спортсменів, на спортивний захід завітали спортсмени з Полтавської, Вінницької, Одеської, Київської, Кіровоградської областей, а також спортсмен, який представляв Республіку Білорусь, що є дуже приємним.
Спортсмени показали досить високі результати, більшість з них підтвердили свої розряди та звання, багато хто й взагалі вперше виконав розряди. Шість членів ГО "СО", які приймали участь в якості суддів, успішно відсудили чемпіонат та отримають відповідні суддівські категорії з багатоповторного жиму.
Вдячні спонсорам за допомогу у проведенні чемпіонату, а саме народному депутату України Кузьменку А.І., голові Олександрійської РДА Коломійцеву А.О., директору ФК Олександрія Кітаєву Д.С., ТОВ "УкрАгроКом" та керівнику будівельного магазину "Мастер сіті" Мірошнікову В.В. Також хочу подякувати дитячо-хореографічній школі студії "ШОК" за допомогу у проведені чемпіонату та всім членам ГО "СО" за продуктивну роботу.

(с) https://vk.com/public46757256?w=wall-46757256_4745