Попередній змагальний сезон з БЖ запам'ятався нам яскравими заходами, яких було значно більше ніж в перший рік діяльності ФБЖУ. Дивлячись на календар змагань поточного року можна з впевненістю сказати, що ІІІ за рахунком змагальний сезон в ФБЖУ буде наймасштабнішим серед попередніх, адже керівництво федерації чітко встановило для себе завдання на 2015 рік - організація змагань та залучення активних членів в щонайменше половині областей нашої неньки України. 

Звісно, виконання встановленого завдання виглядає просто неможливим без забезпечення миру в Україні. І, подеколи, про спорт навіть не йде мова, коли частини областей та цілий півострів знаходяться під окупацією російсько-терористичних військ. Залишається сподіватися тільки на рішучі дії керівництва країни, а також на захисників Батьківщини. 

15 березня ФБЖ у Вінницькій області проведе Кубок області присвячений пам'яті НЕБЕСНОЇ СОТНІ, який вже традиційно другий рік поспіль приймає спортивний клуб "Аквамарин". На змаганні очікуються спортсмени, які теж займаються та розвивають багатоповторний жим у своїй країні - Білорусії.

Цього ж дня, до речі, на День народження керівника ФБЖ у Рівненській області Богдана Кучмея, відбудеться І Кубок Рівненської області з багатоповторного жиму в м.Дубно. Судячи з завзятості організаторів очікується доволі цікаве змагання.

Трішки згодом Кубок Кіровограда, Кубок Дніпроперовської області та Черкаської області. Підсумком для всіх даних кубків стане Суперкубок України з багатоповторного жиму у м. Вінниця, який відбудеться 18 квітня.

Запрошуємо Вас долучатися до здорового способу життя та до занять багатоповорним жимом. Миру Україні!