Фото, де виконується багатоповторний жим штанги при спогляданні військових

24-го серпня з нагоди Дня Незалежності України у Володимирі-Волинському біля стін культурно-мистецького центру відбувся турнір з силових видів спорту. Учасники змагалися у жимі лежачи, у піднятті гирь та в багатоповторному жимі. Подібний захід уперше провели у Володимирі-Волинському.

Про це розповідають організатори: тренер спортивного клубу “Любарт” Микола Крайнов і начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту В’ячеслав Петрук. Участь у спортивних змаганнях взяли спортсмени з Володимира-Волинського, Турійська та Турійського району, міста Рівне та інших міст і населених пунктів. 

16

Турнір був видовищним і зібрав під стінами культурно-мистецького центру глядачів різного віку. Свої сили випробовували як хлопці, так і дівчата. Усі охочі могли зареєструватися під час перебігу змагань. 

Багато таких виявилося серед військовослужбовців 39-го ЗРП. У вправі багатоповторний жим штанги вагою 55 кг лежачи результат серед юніорів наступний: 1-ше місце – Назар Книш (40 разів), 2-ге – Влад Данилюк (29), і 3-тє – Олександр Сокура (21). Чоловіки піднімали на кількість штангу вагою 75 кг. Найкраще впорався з завданням Андрій Книш, який підняв штангу 50 разів.
25

Другим став Олександр Федорук (44), а третім – Павло Качан (25). Серед дівчат цю вправу виконала одна спортсменка – Христина Кондратюк – яка підняла штангу у 30 кг 102 рази. Тобто загалом дівчина підняла 3 тонни і 60 кілограмів. Переможців турніру нагородили грамотами, медалями та подарунками.
Посилання на першоджерело фото та текстових матеріалів http://bug.org.ua/news/volodymyr/vpershe-u-volodymyri-volynskomu-vidbulysya-zmahannya-z-pauerliftynhu-182466/